Schuberth J2 Sigma Jethelm

+ gratis verzending
5 tot 7 werkdagen
Dit product is niet direct leverbaar, maar wordt wel opnieuw aangevuld.
Dit product is niet direct leverbaar, maar wordt wel opnieuw aangevuld.
Wilt u een emailbericht ontvangen zodra dit product weer beschikbaar is?
-
Gratis thuisbezorgd
-
Elke dag persoonlijke service
-
Wij denken met u mee
-
Grootste assortiment van Nederland
- Product beschrijving
- Productvraag?
-
Productbeschrijving
Schuberth J2 Sigma Jethelm
De Schuberth J2 Sigma Jethelm combineert innovatief design met ultiem comfort en veiligheid, speciaal ontworpen voor de veeleisende touring rijder. Het strakke en aerodynamische silhouet benadrukt de moderne esthetiek van de helm, terwijl het gebruik van DFP (Direct Fibre Processing) zorgt voor een uitzonderlijk lichte en stevige helmschaal.
Voor extra flexibiliteit en bescherming is de kinbar eenvoudig te verwijderen, ideaal voor zowel stedelijke ritten als lange toertochten. Het Anti Roll Off systeem draagt bij aan een veilige en stabiele pasvorm, terwijl de helm bij een snelheid van 100 km/u slechts 88 dB(A) aan geluid produceert, wat zorgt voor een opmerkelijk stille rijervaring.
De J2 Sigma is ook uitgerust met een Plug and Play communicatiesysteem, inclusief geïntegreerde speakers, een Mesh-antenne, FM-radioantenne en Bluetooth-antenne. Deze naadloze integratie maakt communiceren en entertainment onderweg eenvoudiger dan ooit. Het nieuwe EPS-materiaal in de binnenvoering garandeert een verbeterde schokabsorptie, en de verwijderbare en wasbare binnenvoering biedt extra hygiëne en comfort. Met een praktische ratelsluiting en een veelzijdig ontwerp is de Schuberth J2 Sigma Jethelm niet alleen een technisch hoogstandje, maar ook een stijlvolle keuze voor elke motorliefhebber die veiligheid, innovatie en design op waarde weet te schatten.
Specificaties van de Schuberth J2 Sigma
- Jethelm
- Touring
- DFP (Direct Fibre Processing)
- 2 schaalmaten
- ECE 22.06
- Onbeperkte vizierposities dankzij nieuw viziermechanisme
- Verwijderbare kinbar voor extra bescherming
- Anti Roll Off systeem
- Plug and Play communicatiesysteem met speakers, Mesh Antenna, FM Radio Antenna en Bluetooth Antenna voorgeïnstalleerd in de helmschaal
- Nieuw EPS-materiaal voor verbeterde schokabsorptie
- Ratelsluiting
Meer informatie nodig?
Heb je meer informatie nodig over dit product? Neem dan contact met ons op of kom langs in één van onze winkels in Breda, Capelle aan den IJssel, Eindhoven, Vianen of Apeldoorn. In de winkels kun je het product bekijken & passen en staan onze verkoopmedewerkers voor je klaar met advies. Bekijk ook onze andere jethelmen.
-
Productvraag
Heeft u een vraag over dit product?
Indien u een vraag heeft over de Schuberth J2 Sigma Jethelm, kunt u deze hieronder stellen. Wij zullen uw vraag zo spoedig mogelijk beantwoorden. Graag wijzen wij u ook op de veelgestelde vragen pagina van onze klantenservice voor antwoorden op diverse algemene vragen.
Uw vraag is verstuurd